tradycja i nowoczesność

szeroki wybór zajęć dodatkowych

zespoły klasowe do 18 osób

Nabór do szkoły podstawowej

Nabór do klas 1 w kolejnym roku szkolnym zaczyna się zawsze 1 września poprzedniego roku. Nie daj się ubiec i zapisz swoje dziecko już dziś!

Zadzwoń lub napisz, i sprawdź, co oferujemy Twojemu dziecku:

+48 32 299 91 79   |   szkola@psp5.pl

Prywatna Szkoła Podstawowa nr 5 "Twoja Przyszłość", 41-209 Sosnowiec, ul. Zegadłowicza 1

Wirtualny Dzienniczek

Miejsce dla rodziców i uczniów, elektroniczny odpowiednik tradycyjnego, papierowego dzienniczka,
gdzie można na bieżąco obejrzeć efekty nauki naszych uczniów.

Czy wiesz, że...

26 czerwca 1994 roku Prywatna Szkoła Podstawowa nr 5 w Sosnowcu została wpisana do ewidencji szkół niepublicznych i decyzją Kuratora Oświaty w Katowicach uzyskała uprawnienia szkoły publicznej.

Nauka odbywa się maksymalnie w osiemnastoosobowych zespołach klasowych. Nauczyciele stosują ciekawe formy i niekonwencjonalne metody pracy.

Uczniowie mają komfortowe warunki do zdobywania wiedzy. Posiadamy pracownie przedmiotowe, komputerowe, siłownię, świetlice oraz do dyspozycji salę gimnastyczną i basen.

Naszym dzieciom obcy jest stres szkolny. Tutaj uczą się i odpoczywają w poczuciu spokoju i bezpieczeństwa, wolni od zagrożeń fizycznych i psychicznych.

W 2005 roku Zespół Szkół Prywatnych "Twoja Przyszłość" jako jedyna placówka niepubliczna w Sosnowcu otrzymała certyfikat "Śląskiej Szkoły Jakości".